Rajstopy o pięknym splocie, najważniejsze, że się nie błyszczą. Idealne na jesienne dni do krótkich sukienek. Piękne wykończenie części majteczkowej stwarza, że kobieta czuje się w nich wyjątkowo. Polecam
Rajstopy Gabriella Supreme 398 40 den
53 osoby kupiły 69 szt.
Ekskluzywne rajstopy wykończone ozdobną częścią majteczkową. Wykonane z lycry w podwójnym oplocie, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i elastyczne oraz mają zwiększoną wytrzymałość.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Opis
Ekskluzywne rajstopy wykończone ozdobną częścią majteczkową. Wykonane z lycry w podwójnym oplocie, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i elastyczne oraz mają zwiększoną wytrzymałość. Szyte płaskim szwem, z małym klinem, z niewidocznym wzmocnieniem na palcach. W talii nieuciskająca gumka.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan
Adres producenta: GABRIELLA D.B.Krajda SP.J 91-341 Łódź ul.Brukowa 13 NIP: 947-198-32-02 TEL.: 42/679-26-97 E-MAIL: gabriella@gabriella.pl
Informacje o bezpieczeństwie producenta: 1. Ostrzeżenia a. Wszystkie metalowe i plastikowe elementy mogą powodować alergie lub dyskomfort. b. Szwy mogą zostawiać odciski – dobierz odpowiedni rozmiar. c. Produkt należy wyprać przed pierwszym użyciem. d. Małe elementy nieodpowiednie dla dzieci < 3 lat (ryzyko zadławienia). 2. Użytkowanie - Stosować zgodnie z instrukcją podaną na metce i przeznaczeniem. 3. Pielęgnacja - Prać zgodnie z instrukcją podaną na metce, z podobnymi kolorami. Utylizować zgodnie z zasadami recyklingu. 4. Gwarancja - 2 lata. 5. Ryzyka - Opakowanie (papier, folia) przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Inni kupili również
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bardo dobre rajstopy. Polecam.
Wygodne, miłe w dotyku, elastyczne i bardzo wytrzymałe. Nic dodać nic ująć, polecam
Izabela Tymińska